1 post 1 wątek Dyskusje » Mam pomysł

Autor
Anielica
6 lat temu
Wiadomość prywatna
Witam
Jestem zagorzałą fanką projektowania wnętrz, ta strona jest dla mnie jak narkotyk ze względu na wspaniałą galerię jest bardzo inspirująca. Moim marzeniem jest projektować wnętrza i myślę że tak jak ja jest wiele osób które chciałyby to robić ale nie posiadają odpowiedniego wykształcenia lub doświadczenia w tym zawodzie. Jednak ponieważ w większości zawsze jest jakaś szansa na stworzenie czegoś na znak solidaryzacji i wymyślenie jak możemy wspólnie działać i iść w jednym kierunku, aby doskonalić naszą wiedzę. Myślę że stworzenie grupy i wspólne planowanie działań przy pomocy różnego rodzaju kursów albo szkoleń grupowych, wiem że nie każdego stać na kursy ale właśnie po to jest ten temat żeby działać żeby otworzyć się na ludzi z takimi samymi zainteresowaniami. Myślę o otwarciu własnej strony internetowej lub klubu Amatorów projektowania wnętrz. Dla człowieka,który czegoś bardzo pragnie najmniejsze drobiazgi dla niektórych uznawane za błache są inspirujące i dają spełnienie w dążeniu do własnego celu i miejsca w życiu.
  Odpowiedz

Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć.