Zrób to sam

27.10.2010Codzienna niecodzienność twórców architektury wnętrz

Codzienna niecodzienność twórców architektury wnętrz
Tagi: desidn, oświetlenie, wzornictwo

Jak często używasz swojej pralki? Po każdym praniu bez wątpienia wywieszasz mokre ubrania. A czy zastanawiałeś się nad tym, że tak wydawało by się, nieistotne przedmioty jak spinacze do bielizny, będą inspiracją do stworzenia arcydzieła?

Bez wątpienia każda z pań wie jak istotne i praktyczne są spinacze do bielizny. Bez wątpienia pozwalają one ułatwić sobie czynność jaką jest wywieszanie, a tym samym suszenie prania.

W dzisiejszych czasach, nawet tak zwyczajne przedmioty mogą zostać użyte do niesamowicie innowacyjnych projektów. Pomysły twórców architektury wnętrz są przecież nie tylko kreatywne, ale także nieskończone. Dlatego też tym razem przyszedł czas na ukazanie czegoś co znamy doskonale i co towarzyszy każdemu przez całe życie w całkiem nieprzewidywalnej formie.

Projekt ten jest zachwycający. Każdy może stworzyć mozaikę swoich marzeń, ponieważ spinacz na końcach ubarwiony jest na  dany kolor. Takich można zakupić kilkanaście lub kilkadziesiąt, a łącząc je z tymi skoloryzowanymi w inny sposób możemy utworzyć arcydzieło. Tego typu przedmioty pozwalają na ekscentryczne wykorzystanie gry światła i cieni, co tworzy oryginalny klimat w każdym pomieszczeniu. Dlatego też kolorowe spinacze używane są w formie "podwieszanego sufitu", który umożliwia światłu odbijać się od kolorowych elementów, tworząc piękne smugi światła.

 

Via normal.com.ar

Autor: tomek

Ocena

wykop.pl del.icio.us blip.pl wyczaj.to

Galeria zdjęć

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się