Wzornictwo

20.09.2011Wanny dla każdego

Wanny dla każdego
Tagi: design, wanna, wzornictwo, łazienka

Firma BleuBleu pokazuje, że wanna nie musi być tym elementem w łazience, który jest najbardziej oczywisty. Wręcz przeciwnie kolekcja wanien, którą dziś chcemy zaprezentować uświadamia, że to właśnie wanna może być estetycznym bohaterem każdej łazienki.

BleuBleu to włoska firma specjalizująca się w wannach o specjalnych parametrach. Wygoda, estetyczny wygląd, nowinki techniczne oraz wszelkiej maści udogodnienia skierowane pod kątem użytkownika to znaki rozpoznawcze tej marki.

Prezentowana kolekcja to zbiór wanien, które w większości oparte są na klasycznym kształcie. Co je wyróżnia to smukły, ostry (przy tym bardzo nowoczesny) dizajn oraz interesujące detale jak choćby zagłówki. Wanny są dostępne w wersjach cztero-, dwu- i jednoosobowych.

Charakterystycznym elementem tych produktów jest także śmiałe użycie kolorów. Obudowy wahają się od tradycyjnej bieli, poprzez drewniane obicia aż po jaskrawą żółć, fiolet czy czerń. Jednym słowem, kolekcja firmy BleuBleu pokazuje, że wanną też można zaskoczyć.

Via home-designing.com

Autor: tomek

Ocena

wykop.pl del.icio.us blip.pl wyczaj.to

Galeria zdjęć

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się