Wzornictwo

10.09.2011Showerbasin

Showerbasin
Tagi: design, prysznic, umywalka, wzornictwo, łazienka

Hiszpańska firma zajmująca się produkcją urządzeń i mebli łazienkowych Roca stworzyła niedawno Showerbasin. Showerbasin to połączenie kabiny prysznicowej i umywalki.

Nie da się ukryć, że przy projektowaniu domów często najbardziej cierpi łazienka. Wszyscy chcą mieć przestronny salon, efektowną kuchnię i wygodną sypialnie. Łazienka jest często na uboczu i zazwyczaj przeznacza się na nią dużo mniej przestrzeni. Takie postępowanie jest z pewnością pod wieloma względami uzasadnione nie mniej jednak stwarza ono wiele problemów dla twórców mebli i wyposażenia łazienkowego.

Hiszpanie z firmy Roca chcąc rozwiązać w sprytny sposób problem dostępnej przestrzeni zaproponowali połączenie prysznica i umywalki. Konstrukcja jest bardzo prosta. Mamy tutaj przezroczystą kabinę po której zewnętrznej stronie znajduje się gustowna i bardzo estetyczna umywalka. Jeśli chodzi o dizajn tego projektu to twórcy skłaniają się w stronę minimalizmu kształtu. Kolorystycznie dominuje biały oraz czarny. Kabina jest całkowicie przezroczysta. 
Całość wygląda bardzo stylowo. Jest to wysmakowany estetycznie mebel, który przy wszystkich swoich zaletach dizajnerskich jest niesłychanie funkcjonalny.

Via chictip.com

Autor: tomek

Ocena

wykop.pl del.icio.us blip.pl wyczaj.to

Galeria zdjęć

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się