Wzornictwo

05.01.2011Mammalampa

Mammalampa
Tagi: design, lampa, oświetlenie, wzornictwo

Mammalampa to firma z Łotwy specjalizująca się w projektowaniu lamp. Projekty wykonane przez tą markę charakteryzują się lekkim stylem, oryginalnością i stylowym wyglądem. Mają ciekawy design i nowoczesny wygląd. Firma ma w swojej kolekcji na przykład  lampy drewniane, piękne kolorowe abażury, zachwyca dostępność form i kolorów projektów.

Najnowszym pomysłem Mammalampa jest lampa o nazwie Bride, zaprojektowana przez Ieva Kaleja. Ma ona niepowtarzalny kształt i zachwyca swoim wyglądem. Przypomina zapleciony na głowie warkocz. W rzeczywistości jest to papier, uformowany w takim właśnie oryginalnym kształcie. Lampa wygląda jak z bajki, można się nią zachwycać długimi godzinami. Dostępna jest zarówno w wersji stojącej, jak i wiszącej. Możemy także wybrać wielkość i kolor.

Projekt jest naprawdę niesamowity, projektant użył tutaj bardzo prostych materiałów, ale efekt jest piękny. Lampa świetnie komponuje się z każdym pomieszczeniem i nie tylko rozjaśni nasze wnętrza, ale nada im stylowy, nowoczesny wygląd.

Via bestinteriorhome.com

Autor: tomek

Ocena

wykop.pl del.icio.us blip.pl wyczaj.to

Galeria zdjęć

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się