Praktyczne porady

16.10.2010Nowoczesna kolumna prysznicowa

Nowoczesna kolumna prysznicowa
Tagi: design, kabina prysznicowa, łazienka

Czy kabina prysznicowa musi być nudna, standardowa I oklepana? Firma Arblu udowadnia swoim najnowszym projektem o wdzięcznej nazwie Onda, że wcale nie musi tak być.

Producent ten specjalizuje się w produkcji zarówno elementów wyposażenia łazienek, jak i całego wachlarza akcesoriów do nich. Najnowszy model kolumny prysznicowej stanowi znakomitą kombinację obu tych działów i jest dostępny w dwóch wersjach – tradycyjnej oraz nowoczesnej, znacznie bardziej innowacyjnej.

Modernistyczna wersja modelu Onda charakteryzuje się tym, iż oprócz spełniania wszystkich funkcji, jakie kolumna prysznicowa spełniać powinna, stanowi również swego rodzaju ramę, przytrzymującą szklaną ściankę kabiny. Tak wytrzymała konstrukcja jest również niezwykle efektowna za sprawą lustrzanego wykończenia. Ten urzekający w swej prostocie model doskonale wpasuje się w wystrój każdej minimalistycznej łazienki.

W Ondzie zwraca również uwagę funkcjonalność zaprojektowanych elementów. Kolumna składa się bowiem z górnego natrysku zainstalowanego na teleskopowym ramieniu, z dolnego prysznica ręcznego na giętkiej rurce oraz poziomych dysz. Dodatkowo istnieje możliwość zainstalowania wygodnego siedzenia, które z pewnością pozwoli na większy komfort kąpieli i większą stabilność dla osób o obniżonej sprawności fizycznej.

 

Via arblu.it

Autor: tomek

Ocena

wykop.pl del.icio.us blip.pl wyczaj.to

Galeria zdjęć

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się