Architektura wnętrz

10.03.2011Workshopped

Workshopped
Tagi: architektura wnętrz, design, metamorfozy, projektowanie wnętrz, sklep, wnetrza, wzornictwo

Z pewnością każdy miałby ochotę udać się do sklepu, który przedstawiamy na fotografiach, nie tylko po to by cokolwiek nabyć za pieniądze, ale by po prostu porozkoszować się wystrojem jego wnętrza, co już samo w sobie stanowi rodzaj usługi, którą zapewnia sklep.

Nazwa sklepu to Workshopped. Projekt ten stanowi w istocie kolekcję projektów młodych Australijczyków i tym samym zwraca na nich uwagę, ułatwiając młodym i nowym na rynku projektantom pokazać się i wypromować.

Sklep został zaprojektowany przez młodych twórców z Smart Design Studio i zbudowany został przez Inde Studio, przy użyciu minimalnej palety kolorów i materiałów. Przedstawione tu zdjęcia przedstawiają niektóre wyniki ich wysiłków.

To uprzednio ciasny pokój przekształcony został w spokojne i komfortowe wnętrze, którego głównymi cechami są takie zjawiska jak właściwy kąt padania światła i odpowiednie mieszanki kolorów. Pomieszczenie nie jest zbyt jasne, ale dostępne oświetlenie jest wystarczające, aby zapewnić dobrą widoczność, która jest w dodatku kojąca dla oka.

Via momoy.com

Autor: tomek

Ocena

wykop.pl del.icio.us blip.pl wyczaj.to

Galeria zdjęć

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się