Architektura wnętrz

19.09.2011No, to cóż, że ze Szwecji

No, to cóż, że ze Szwecji
Tagi: architektura wnętrz, design, mieszkanie, wnetrza

Projekt, który chcemy dzisiaj przedstawić to przykład wzorowego połączenia białego i naturalnego drewna. Magiczne miejsce zrealizowane bardzo prosty środkami.

Tytuł artykułu wzmiankuje Szwecję, bo to właśnie w tym państwie znajduje się opisywany projekt. Szwedzi to nacja znana z umiejętności tworzenia wydawałoby się zwyczajnych, tradycyjnych wnętrz, które jednak za sprawą ich talentu przemieniają się w małe dzieła sztuki dizajnerskiej. Dizajn wnętrza tego przestronnego i dużego domu zasadza się na prostym pomyśle: tło oraz większość wypełnienia na biało, zaś detale w naturalnym drewnie. To zestawienie jest obecne na całego długości mieszkania i trzeba przyznać, że w każdym miejscu zostało zaaplikowane z równie dużym wyczuciem. Naszym faworytem są drewniane, oldskulowe schod.


Warto także zaznaczyć, iż mimo dominacji bieli wnętrze jest bardzo ciepłe. Duże okna zapewniają znakomite nasłonecznienie co sprzyja komfortowym warunkom życia.


Reasumując, wyżej opisywany dom to harmonijne połączenie kontrastujących kolorów, materiałów oraz epok. Współczesność spotyka się tutaj z przeszłością i to rendez-vous wyszło obu stronom na dobre.

via digsdigs.com

Autor: tomek

Ocena

wykop.pl del.icio.us blip.pl wyczaj.to

Galeria zdjęć

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się