Architektura wnętrz

01.09.2011Garden House by David Guerra

Garden House by David Guerra
Tagi: architektura wnętrz, design, dom, renowacja, wnetrza

David Guerra, pochodzący z Brazylii architekt, o którego projektach już pisaliśmy na naszej stronie, ukończył w ramach jednego ze swoich ostatnich projektów kompletną renowację budynku znajdującego się w Brazylii.

Zbudowany on został całkiem niedawno, bo w latach osiemdziesiątych zeszłego wieku. Dominuje w obrębie tegoż projektu piękne drewno dębowe, które znalazło swoje miejsce zarówno wewnątrz jak i na zewnętrz.

Dzięki temu mamy do czynienia z pewnego rodzaju ciągłością pomiędzy wewnętrzną częścią oraz przestrzenią zewnętrzną. Piękne otoczenie basenu, czy też niezwykle eleganckie wnętrza tworzą z tego miejsca prawdziwie luksusowa rezydencję, na którą z pewnością znajdzie się wielu chętnych.

Dużo przestrzeni w obrębie tego budynku znajduje się niemalże na zewnątrz – bardzo trudno określić, gdzie kończy się dziedziniec, a gdzie zaczyna już prawdziwe wnętrze, oddzielone od niego. Złożoność konstrukcji budynku także przyczynia się do tego, iż postrzegać go można jako projekt niezwykle piękny.

Via contemporist.com

Autor: tomek

Ocena

wykop.pl del.icio.us blip.pl wyczaj.to

Galeria zdjęć

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się