Architektura wnętrz

11.09.20114 Loft Via Savona

4 Loft Via Savona
Tagi: architektura wnętrz, design, loft, wnetrza

Tym razem przedstawiamy bardzo efektowny loft spełniający funkcję biura, zaprojektowany przez włoskiego projektanta Roberto Murgia.

4 Loft Via Savona to przede wszystkim dwa kolory: czerń i biel. Zastosowany przez autora styl minimalistyczny oparty właśnie na tych dwóch barwach kreuje przestrzeń, która wydaje się nie mieć ograniczeń. Co więcej, wybór właśnie takiej estetyki zapewnia, że dizajn nigdy nie wyjdzie z mody.
Na pierwszej kondygnacji ulokowane zostały salon, kuchnia, biuro, kącik zabaw oraz kącik czytelniczy.

Część przeznaczona dla pracowników składa się z trzech biurek oraz dużego pokoju gdzie można przeprowadzić konferencję. Umeblowanie pojawia się znienacka w formie zielonych foteli i kanapy oraz bardziej tradycyjnych elementów. Ważnym punktem całego projektu są duże, zwracające na siebie uwagę schody. Na drugiej kondygnacji ulokowane są sypialnie oraz łazienka.
Projekt o nazwie 4 Loft Via Savona to bardzo ciekawe podejście do tematu biura. Zamiast spiętej i ograniczającej przestrzeni mamy pełną swobodę, lekkość i relaks. Co ciekawe nie jest to jednak tylko biura, ale także najprawdziwszy dom co dobrze ilustruje zlewanie się i mieszanie konceptów zaproponowane przez Roberto Murgia.

via chictip.com

Autor: tomek

Ocena

wykop.pl del.icio.us blip.pl wyczaj.to

Galeria zdjęć

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się